/e107_plugins/gallery2/gallery2.php?g2_itemId=15819 Glory to Ukraine!

honda subaru toyota mazda nissan mitsubishi infiniti lexus acura scion isuzu suzuki chevrolet hyundai daewoo kia ssangyong chery vw bmw mersedes peugeot samsung renault volvo


Форумы

Начать новую тему
Модераторы: Igor`, Юрий, vintik, Doc.
Автор Добавил
Tweak
2008-07-21 18:04 Просмотр для печати Цитата
ID пользователя #3379
Зарегистрирован: 2008-07-21 16:28
Сообщений: 1
Купил себе такую машину. Двигатель:GA15 Кузов:FN14 Недорого естественно. Состояние удовлетворительное. Ездит хорошо, но есть ряд неисправностей: глючит тахометр (показывает то,чего быть не может) и отсутствует тросик спидометра! Подскажите какой тросик,от какой модели подойдёт?
Наверх
Герик
2024-02-09 14:38 Цитата
Гость
Починаю замислюватися про покупку автомобіля, але не знаю, де можна оформити автоцивілку. Чи можна це зробити в найближчому відділенні страхової компанії? Які документи потрібні для цієї процедури?
Наверх
Трюкис
2024-02-09 14:40 Цитата
Гость
Коли я усвідомив необхідність оформлення автоцивілки, я відчув себе більш захищеним на дорозі. Це не тільки законодавча вимога, а й турбота про свою безпеку та безпеку оточуючих. Плюси оформлення автоцивілки онлайн https://ingo.ua/services/avtostrahuvannya/avtoczivilka-3-v-1 тут стали зрозумілі відразу: у разі ДТП моя відповідальність обмежиться лише участю у страховому випадку, без непередбачуваних фінансових втрат. Завдяки страховці я можу спокійно вирушати в дорогу, знаючи, що моя машина захищена від різних ризиків і неприємностей, без цього було б важко стверджувати свою сумлінність та відповідальність перед іншими учасниками дорожнього руху.
Наверх
Igor`
2024-02-11 16:14 Цитата


ID пользователя #1
Зарегистрирован: 2007-03-06 10:28
Местонахождение: Odessa
Сообщений: 127
Трюкис написал(а) ...

Коли я усвідомив необхідність оформлення автоцивілки, я відчув себе більш захищеним на дорозі. Це не тільки законодавча вимога, а й турбота про свою безпеку та безпеку оточуючих. Плюси оформлення автоцивілки онлайн https://ingo.ua/services/avtostrahuvannya/avtoczivilka-3-v-1 тут стали зрозумілі відразу: у разі ДТП моя відповідальність обмежиться лише участю у страховому випадку, без непередбачуваних фінансових втрат. Завдяки страховці я можу спокійно вирушати в дорогу, знаючи, що моя машина захищена від різних ризиків і неприємностей, без цього було б важко стверджувати свою сумлінність та відповідальність перед іншими учасниками дорожнього руху.



Наверх
Сайт

Быстрый ответ:

 

  Начать новую тему

Перейти:     Наверх

Транслировать сообщения этой темы: rss 0.92 Транслировать сообщения этой темы: rss 2.0 Транслировать сообщения этой темы: RDF
Powered by e107 Forum System

       
 
Наверх
Ссылки Карта сайта RSS Новости