/e107_plugins/gallery2/gallery2.php?g2_itemId=15819 Glory to Ukraine!

honda subaru toyota mazda nissan mitsubishi infiniti lexus acura scion isuzu suzuki chevrolet hyundai daewoo kia ssangyong chery vw bmw mersedes peugeot samsung renault volvo


Форумы

Начать новую тему
Модераторы: Igor`, Юрий, vintik, Doc.
Автор Добавил
Роккі
2023-06-16 09:33 Просмотр для печати Цитата
Гость
Я чув, що у Києві на КПІ є багато автошкіл! Хочу звернутися до однієї з них, але яку вибрати? У мене так багато запитань! Яка школа краща? Які ціни?
І як знайти надійну та професійну автошколу?

Наверх
Гость
2023-06-16 09:35 Цитата
Гость
Я сам нещодавно закінчив навчання, тому із задоволенням підкажу. Обрав філіал автошколи Константа-ГС у Києві на КПІ https://avtoconst.com.ua/ua/kpi тут розуміють, що кожен учень має свої особливості та потреби у навчанні. Тому пропонують індивідуальний підхід до кожного студента. Досвідчені інструктори допоможуть розробити персональну програму навчання, яка враховує ваші сильні сторони та слабкості. Зроблять все можливе, щоб ви отримали максимальну користь та впевненість за кермом.
Наверх
Гость
2023-09-20 18:49 Цитата
Гость
Лично я осталась довольна Турбо Драйв, это хорошая Автошкола Одесса . Я прошла там обучение год назад и теперь считаю себя уверенным водителем. Мне помогли освоить управление автомобилем за короткий срок и экзамен не стал для меня проблемой.
Наверх
Koval
2023-10-09 09:43 Цитата
ID пользователя #11598
Зарегистрирован: 2023-10-09 09:42
Сообщений: 11
интересуют цены
Наверх

Быстрый ответ:

 

  Начать новую тему

Перейти:     Наверх

Транслировать сообщения этой темы: rss 0.92 Транслировать сообщения этой темы: rss 2.0 Транслировать сообщения этой темы: RDF
Powered by e107 Forum System

       
 
Наверх
Ссылки Карта сайта RSS Новости